מי אתן אמהות מתוקתקות?

מי אתן אמהות מתוקתקות? אתן שכל שיערה במקום, כשאני בקושי מצליחה להסתרק בבוקר. שיוצאות מהבית מאופרות ללא דופי כשאני מגרדת זמן להתקלח, אז להתאפר? אין סיכוי.

שהציפורניים עם לק ומניקור? מי אתן שהבגדים שלכן מגוהצים, נקיים, מריחים טוב ויושבים עליכן בול. כשהבגדים שלי, 5 דקות אחרי שהתלבשתי, כבר מלאים בקמטים, יש עליהם סימני פליטות, ורוק, ונזלת ועיגולים של נזילת חלב על החזה וניראים כאילו לבשתי את אותו בגד כבר שבוע. מי אתן האמהות שהבית נקי ומסודר? מי אתן שהמקרר מלא ועל הגז יש סירים וריח של אוכל טרי וטעים בכל הבית? מי אתן האמהות שהבגדים מהכביסה מגוהצים ומקופלים בארונות? ולא הר ענק על הספה. מי אתן? איך יש לכן את הזמן? והאנרגיה לכל זה? איך אתן מספיקת את הגם וגם וגם וגם?

את שקוראת עכשיו? את כזו? לא? מזל! נכון שזה נשמע בלתי ראלי בעליל? זה כי זה באמת לא ראלי! יהיו ימים שלא תצחצחי שיניים וימים שתצחצחי פעמיים יהיו ימים שתנסי לנעול את הבית עם המפתחות של האוטו ולהניע את האוטו עם המפתחות של הבית. או לשלם בסופר עם הכרטיס קופת חולים. או שתלבשי נעליים משני זוגות שונים. ואת הביצה תזרקי לפח במקום למחבת ותישארי עם הקליפות ביד.... הכל טוב, זה קורה לכולן. זה עצוב וזה מצחיק באותה מידה וזה הכי טבעי בעולם. אז כן את לא מספיקה הכל, משהו נשאר מוזנח, לפעמים זה הבית, לפעמים זו את, לפעמים זה בן הזוג. רק שימי לב שאין דבר אחד שאת מזניחה באופן קבוע לאורך זמן לא בביקורת, באמת שזה בסדר להזניח, אלא שהזנחה ארוכת טווח באיזשהו שלב תשבור אותך וזה סתם יגרום לך לתיסכול ורגשות אשם. תבקשי עזרה אם צריך. תהיי רכה עם עצמך. תרשי לעצמך ללכת לישון או להתקלח או להכין לעצמך משהו לאכול או סתם לראות טלווזיה- גם אם הבית מבולגן והכביסה מחכה. את נפלאה. ומתוקתקת? איז אובר רייטד!


154 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול